Ресторан “Міжгір’я”

Готель “Міжгір’я” запрошує Вас відвідати власний ресторан із фірмовими стравами та душевною атмосферою. Зайшовши до нашого закладу, ви назавжди запам’ятаєте всю любов та тепло, що випромінює персонал та дарує інтер’єр. Вам запропонують різноманітне меню української та гуцульскої кухні по доступним цінам. Офіціант завжди допоможе у виборі страви та порадує ввічливим відношенням.

Ресторан “Міжгір’я” розрахований на 100 осіб, що дає можливість організовувати тут банкети, весілля, зустрічі друзів та корпоративи. У нас буде також затишно закоханим парам та сім’ям з маленькими дітьми, адже в меню можна знайти страви, що порадують малечу як смаком, так і яскравою подачею. Звичайно, харчування клієнтів готелю відбувається тут.

Розкішний дизайн у світлих кольорах сприяє релаксу та надихає на цікаві пригоди, які можна здіснити саме на гірськолижному курорті в Яремче. Наша турбота допомагає гостям насолодитися на всі сто своїм відпочинком та залишити у пам’яті емоційні спогади.

Ми чекаємо на Вас! Готель “Міжгір’я”

Ресторан “Зелений гай”

Насолоджуючись відпочинком у готелі “Міжгір’я”, обов’язково відвідайте ресторан “Зелений гай”, що знаходиться за адресою м. Яремче, вул. Свободи, 327.

Із 9-ї до півночі персонал закладу гостинно чекає на всіх туристів та пропонує кращі страви української та гуцульської кухні. Особливо, слід звернути увагу на банош, деруни та грибову зупу, що користується великою популярністю  у клієнтів.

Родзинка ресторану “Зелений гай” – безумовно, страви, приготовані у печі хоспер кращими майстрами своєї справи. А до соковитого м’яса вам запропонують живе пиво та карпатські напої.

Заклад вміщає до 150 осіб: 70 чоловік розміщуються у банкетній залі, 50 – на літній терасі, а на барі є ще 30 місць. Тут завжди весело та цікаво. Жива музика та розважальні заходи із аніматорами для дитячих свят піднімуть настрій кожному гостеві та не залишать нікого байдужим.

Ми працюємо з любов’ю у серці до кожного з вас!